Duştan Sonra Cilt Bakımı Önerileri

  • 17 Mayıs 2024
  • 65 kez görüntülendi.
Duştan Sonra Cilt Bakımı Önerileri

Duştan Sonra Cilt Bakımı Önerileri
Sen de her banyodan sonra cilt bakımı yapanlardan mısın? Biz her piyasa günü en az bir saatimizi cilt bakımına ayırıyoruz ve banyodan sonra yüz bakımı natural öneriler ile kendimizi şımartıyoruz. Banyo yaptıktan sonra hangi bakımları yapabilirsin? Duş ardından hangi mamüllerle cilt bakımı yapmalısın? Bugüne kadar bize en çok sorduğun soruları hazırladık ve banyo ardından cilt bakım rehberini hazırladık. Banyonun sıcağıyla bütün gözeneklerin açıkken doğru cilt bakımı adımları yardımıyla mükemmel bir cilde sahip olabilirsin. Nasıl mı? Seni metnin devamına bekliyoruz.
Vücudunu derinlemesine temizle
Banyodan sonra beden bakımı yapmadan evvelce cildinin iyice temizlendiğine emin ol. Çünkü bedenine akan şampuan köpükleri titiz cildini tesirleyebilir. Duşun en son aşamasında La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ beden yıkama jelini kullanarak bütün bedeninu temizle.
Banyoda ıslak bedenine Lipikar Syndet AP+ beden jelini uygula ve masaj yaparak bedeninu temizlemeye başla. Göz yakmayan özel formülü yardımıyla bu yıkama jelini yüzün amacıyla de kullanabilirsin. Çok kuru ve titiz cilt yapısına ideal olan La Roche Posay yıkama jelini biz her banyoda kullanıyoruz. Böylece banyo ardından meydana gelen kuruluk ve pul pul dökülme sorununi nerdeyse hiç yaşamıyoruz.
Hassas cildini yatıştır
Banyodan çıktıktan sonra cildimiz çok daha titiz oluyor. Bu amaçla duştan sonra cilt bakımı yapar iken titiz cildimize ideal mamüller seçiyoruz. La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M cildi hemen yatıştırarak ciltteki kaşıntı duygusunun azalmasına yardımcı oluyor. Hem yüze hem de bütün vücudumuza sürdüğümüz bu krem yardımıyla, cildin gereksinimi olan nemi yoğun bir şekilde karşılamış oluyoruz.
Sen de duştan sonra yüz bakımı amacıyla (bilhassa de sıcak banyo yapıyorsan) kesinlikle yoğun nemlendirme tesirli mamülleri tercih etmelisin. Çok kuru ve atopiye eğilim gösteren ciltler amacıyla de ideal olan La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M, bizim banyo ardından bakım mamüllerini arasında en sevdiklerimizden biri!
Çok kuru ciltler amacıyla banyo ardından bakım önerisi
Çok kuru ciltler amacıyla banyo ardından bakım önerisi
Senin de her banyo ardından cildin çok kuruyor mu? Banyo buharıyla beraber bizim cildimiz duştan sonra normalden çok daha kuru oluyor. Hatta banyo ardından süratli bir şekilde nemlendirici uygulamazsak bacaklarımızda pul pul deri dökülmesine tanık olabiliyoruz.
Eğer senin de banyo ardından cildin normalden daha çok kuruyorsa banyo ardından nemlendirici krem önerisine gereksiniminin olduğunu hissedebiliyoruz. CeraVe Nemlendirici Losyon’u keşfettiğimizden beri bundan sonra kuruluk sorunu yaşamıyoruz. Banyo ardından seramid ve Hyalüronik Asit İçerikli CeraVe nemlendirici kremi uyguladıktan sonra bedenin daha sıkı ve canlı göründüğünü fark ettik. Bu kremi bilhassa çok kuruyan bölgelere (diz kapakları ve dirsekler gibi) yoğun bir şekilde vakitrek duş ardından bakımı tamamlıyoruz.
Deodorant uygula
Çok kuru ciltler amacıyla banyo ardından bakım önerisi
Duştan çıktıktan sonra kötü kokmak istemezsin, değil mi? Duş jelinin ve ardından uyguladığın kremlerin kokusunu uzun vakit hissetmek istiyorsan ter kokusunu bedeninden uzak tutmalısın. Kiehl’s Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream bundan sonra bırakmadan koltuk altında pürüzsüz bir tesir sağlar. 24 saat vakitsince bizi ter kokusundan koruyan bu deodorantı biz çantamızdan çıkarmıyoruz.
Kiehl’s deodorant, koltuk altı terlemesini düzenleyerek bünyesindeki mikro boyuttaki kurutucu moleküller yardımıyla koltuk altı derisinin pürüzsüz olmasını sağlar. Aynı vakitte bünyesinde limon, portakal ve keren tohumu özleri olan bu krem deodorant, tüylerimizin daha yumUşak çıkmasına yardımcı oluyor. Sen de koltuk altı hijyenine ehemmiyet veriyorsan Kiehl’s deodorant ile tanışmalısın.
Vücut yağı uygula
Duştan sonra natural nemlendirici tesiri amacıyla bizce kuru beden yağlarını tercih etmelisin. Kiehl’s Creme de Corps Nourishing Dry Body Oil, cildimizde kadife tesiri oluşturarak varlıklı bir nemlendirme sağlıyor. Skualan ve Üzüm Çekirdeği Yağı sahibi olan bu kuru yağı biz bütün vücudumuza sıkıyoruz ve masaj yaparak dağıtıyoruz. Sen de banyo ardından bedeninde varlıklı bir nemlilik hissi arıyorsan Kiehl’s kuru yağ ile acilen tanışmalısın.
Duştan sonra beden nemlendirmek amacıyla yağ gibi basit yayılabilen ve rahatlatıcı kokuya sahip olan bakım mamüllerini kullanmalısın. Biz cildimizi kuru yağ ile nemlendirmeye başladığımızdan beri cildimizin daha parlak, sıhhatli ve genç göründüğünü fark ediyoruz. Cildimiz basit basit kurumuyor ve kuru yağ yardımıyla gün boyu nemli kalıyor. Banyodan sonra natural nemlendirici arayanlar bundan sonra aradığı ”o” ürünü buldu bile,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ