Doğal ve Kalıcı Kaş Sabunu Ne İşe Yarar

  • 17 Mart 2024
  • 25 kez görüntülendi.
Doğal ve Kalıcı Kaş Sabunu Ne İşe Yarar

Doğal ve Kalıcı Kaş Sabunu Ne İşe Yarar
Evet hanımlar sürekli düşen ve bozulan kaşlarımıza kalıcı bir çözüm bulduk! Kaş sabunu… Makyaj guruları eminiz bu makyaj malzemesini daha evvelce duymuşlardır. Kaş sabunu, bildiğin el sabunlarından farklı. Özel bir malzemeden oluşturulan bu makyaj malzemesi, kaşların gün boyu sabit kalmasını sağlıyor ve kaşların tek tek taranmış gibi görünmesini sağlıyor. Peki, en iyi kaş sabunu hangisi? Umarız, kaş sabunu terimini hatalı anlayıp classic sabunla kaşlarını sabitlemeyi denemedin… Kaşlarının dökülmesini istemezsin, değil mi? Kaşlarını gün boyu sabit tutacak ve sertleştirmeden şekillendirecek kaş sabunu önerileri amacıyla metnin devamına bekleniyorsun.
Kaş sabunu nedir,
Kaş sabunu, kaşların gün boyu sabit kalmasını gerçekleştiren kaş makyaj malzemesi. Kaş sabunu ve içersinden çıkan kaş tarağı gerektiğince kolay bir kullanım sağlıyor. Son vakitlerde tanınmış olan kalın kaş modasına uyum sağlamak ve kaşlarının aşağı doğru düşmesine engel olmak amacıyla sen de kaş sabunuyla tanışabilirsin.
Kaş sabunu, ilk evvelce Amerika’da tanınmış oldu daha sonra ismim ismim ülkemize doğru giriş yaptı. Kaş sabunu kullananlar kaşlarının dökülmediğini ve gün boyu sabit göründüğünü söylüyorlar. Sen de kaşlarının sıksık düşmesinden ve bunun göz yapını daha yorgun gösterdiğinden şikayetçiysen kaş sabunu ile tanışmalısın.
Kaş sabunu ne işe yarar,
Kaş sabunun en mühim vazifiyeti kaşları yukarıyayayayayayayaya doğru sabitlemek. Kaş sabunu ile kaşlarını yukarıyayayayayayayaya doğru taradığında kaşların sabitlenir ve gün boyu ilk anki gibi taranmış görünür.
Kaş sabunu renksiz bulunduğu amacıyla kaşlarını doldurma ve daha kalın gösterme özelliği yok. Bu amaçla kaş sabunu kullanmadan evvelce kaş kalemiyle kaşlarını doldurman gerekiyor. Kaş sabunu, kaş kaleminin verilen kalın kaş tesirinin de korunmasına yardımcı oluyor.
Kaş sabunu kaşlarını yukarıyayayayayayayaya doğru sabitlediği amacıyla yüzde daha genç bir manzara yaratıyor. Kaş sabunu kullananlar, yüzünde botoks tesiri bulunduğunu bile söylüyor! Kaş makyajını sabitlediğinde göz makyajın da meydana çıkacak ve gözlerin olmasından daha büyük görünecek.
En iyi kaş sabunu
en iyi kaş malzemesi
En iyi kaş sabununu soran okuyucularımıza NYX Makeup Professional Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil’i öneriyoruz. Asansörlü kalem ucu yardımıyla kolay bir program gerçekleştiren NYX kaş sabunu, şeffad pomadı ile kaşlarını yukarıyayayayayayayaya doğru sabitler. Kalemin arkasındaki kaş tarağı da kaşlarının yukarıyayayayayayayaya doğru taranmasına ve sabitlenmesine yardımcı olur.
Kalın kaş trendine ayak uydurmak amacıyla Fill & Fluff Eyebrow kaş kalemini kaş makyaj rutinine eklemelisin. Kaşık fırçası ve damla kalem ucuyla bu ikonik duruma gelen kaş kaleminin yeni şeffaf rengi resmen kaş sabunu vazifiyeti görüyor. Kaş sabunu kullanmak ve kaşlarının gün boyu sabit görünmesini isteyenler Fill & Fluff ile tanışmalı.
Kaş sabunu nasıl kullanılır?
Kaş sabununu kullanmak çok kolay. İlk evvelce kaş makyajını tamamla. Yani kaş kalemiyle kaşını doldurmak istiyorsan aralarındaki boşlukları doldur. Ama son vakitlerde natural kaşların tanınmışlığı artıyor. Bu yüzden biz kaş doldurma aşamasını bazı durumlarda atlıyoruz.
Kaşlarını yukarıyayayayayayayaya doğru sabitlemek amacıyla NYX Makeup Professional Fill & Fluff kaş pomadını kaşlarına uygula. Son olarak kaş kaleminin arkasındaki damla şeklindeki fırçayla kaşlarını yukarıyayayayayayayaya doğru tara. Birkaç saniye içersinde kaşların sabitlenecek ve gün boyu yukarıyayayayayayayaya doğru taranmış görünecek. Kaş sabunu kaşlarını sertleştirmediği amacıyla gerektiğince natural bir manzara bırakıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ