Beslenmiş Cilt İcin 3 Öneri

  • 15 Nisan 2024
  • 341 kez görüntülendi.
Beslenmiş Cilt İcin 3 Öneri

Beslenmiş Cilt İcin 3 Öneri
Yaz aylarının sonlarına yaklaştığımız bu dönemlerde bütün yaz süresince cildimizin aldığı hasarları iyileştirmek, cildimizi sağlamlaştırmak ve beslemek gerçekte her vakit bulunduğu gibi tekrar çok mühim. Çünkü kuvvetli ve beslenmiş bir cilt eşittir nemli, pürüzsüz, canlı ve parlak görünen bir cilt demek.
Peki cildinizi sağlamlaştırmak ve beslemek amacıyla neler yapabilirsiniz?
Güzel bir cilde sahip olmada cilt bakımına özen göstermek mühim rol oynuyor. Siz de cildinizin capcanlı ve sıhhatli olmasını istiyorsanız işte size 3 öneri,
Güçlü bir cilt amacıyla ilk ismim her vakit temizleme ismimıdır. Cildimizi sabah ve akşam derinlemesine temizlemeli ve arındırmalıyız. Burada mühim olan kuşkusuz kullandığımız temizleyici üründür. Çünkü birtakım temizleme ürünleri cildimizi sadece yüzeyel temizler ve maalesef cildimizi temizlediğimizi zannederiz ve ardından cildimizdeki çoğu problemle savaşmaya başlarız. Cildimizdeki makyajı, kullandığımız güneş ürününü ve cildimizin kendi kendisine ürettiği yağı temizlememiz cildimizin kuvvetli ve beslenmiş olmasının en mühim ismimıdır. Bu husus da size tavsiye edeceğimiz ürün, Waso Shikulime Get-To-Oil Cleanser bu harika yapıdaki temizleyici jelden yağa, yağdan ise su ile ilişki edince süte dönüşen özel bir yapıya sahiptir. Bu da sizin zahmetsizce cildinizi derinlemesine temizlemenize yardımcı olur. Yüz, göz ve dudaktaki makyajı süratli ve etkili bir şekilde çözer, temizleme esnasında cildin nem civarını korur ve özel içeriği ile cildin bariyer işlevlerini iyileştirmeye yardımcı olur.
Bütün cilt çeşitleri amacıyla uygundur.
Bir ileri ismim ise olmazsa olmaz nemlendirme. Cilt güzelliğiniz amacıyla nemlendirme aşamasını aksatmamalı ve cildinizi nemlendirmeyi ihmal etmemelisiniz. Nem cildin yapı taşıdır ve cilt tipimiz her ne olursa olsun kesinlikle nemlendirilmeye gereksinim duyar. Nemli cilt kuvvetli ve beslenmiş olmasının yanı sıra sıhhatli bir cilttir. Nemlendirici bakım kremi olarak hem sabah hem de akşam kullanabileceğiniz Waso Shikulime Mega Hydrating Moisturizer sizlere tavsiyemizdir. Cildi 24 saat nemlendirme özelliğine sahip olan, kremsi ancak hafif dokuya sahip bir nemlendiricidir. Cildi güçlendirir ve cildi derinlemesine nemlendirir.
Nemsizlikten kaynaklanan ince çizgilerin manzaraünü hafifletir ve cildin bariyer fonksiyonunu onarır. Bütün cilt çeşitleri amacıyla uygundur.
Cildi nemlendirmenin öneminden bahsetmişken, nemlendirici bakım kremini desteklemek, cildi beslemek, cilde ışıltı ve aydınlık bir manzara kazanmak amacıyla serumlardan da destek alabiliriz. Serumlar daha konsantre bir yapıya sahip oldukları amacıyla cilde daha iyi nüfuz etme özelliğine sahiptirler. Kaldı ki aydınlık, parlak ve ışıltılı cilt her bireyin sahip olmak istediği cilt manzaraüdür. Bu manzarae kavuşmanız amacıyla sizlere Shiseido Waso Yuzu-C Glow-On Shot serumu kesinlikle incelemenizi ve bakım rutininize eklemenizi tavsiye ederiz. İçeriğinde duo C vitamini tespit edilen çift fazlı bu serum cildi beslemek, nemlendirmek ve cilde hemen natural parlaklık sağlamak üzere formüle edilmiştir. Cildiniz 24 saate kadar nemini korur. İçeriğindeki C vitamini erken yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir. Bütün cilt çeşitleri amacıyla uygundur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ