Gül Çiçekli Lif Yapımı

  • 26 Aralık 2019
  • 2.847 kez görüntülendi.
Gül Çiçekli Lif Yapımı

Gül Çiçekli Lif Yapımı
Gül çiçekli lif yapımı gül detayları ile çeyizler amacıyla gerektiğince güzel lif çalışması olacaktır. Yeni dizayn ve değişik lif modelleri amacıyla sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.
Yuvarlak lif modelleri tercihiniz ise bu modelimiz gerektiğince görselliği güzel olan ve çeyiz bohçasından, armağan etmeye ve sipariş alan arkadaşlarımız amacıyla güzel numune olacağını düşünüyoruz. Gül çiçeklerinin verilen güzellik bir çok lif sevenlerin dikkatine çeken model olacaktır. En yeni lif modellerinde haberdar olmak amacıyla bizleri takip etmeyi unutmayınız. Yeni lif numunelerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Gül çiçekli lif yapımı
4 Renk lif ipi kullanımı
Makas ve iğne
Elinize yatkın tığ seçimi
Model anlatımına sihirli halka ile halka oluşturalım. Halkanın amacıylae fıstık programı yapıyoruz. Aralarda 1 zincir çekelim toplamda 6 fıstık ile dolduralım. İkinci sırada 1 fıstık kapatıp üstüne yine açık fıstık dibine fıstık beraber kapatalım bu şekilde sırayı bitirelim. Dilimler oluşmaya başlamaktadır.
Lif modelinin alt zemini artırma yöntemi ile devam eden ve detayları yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz.
Modelin gül ve yaprakları başka işleme detayları amacıyla video anlatımda ayrıntılı olarak anlatımı mevcuttur. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ