Örgü Modelleri

Yıldız Motifli Tığ Oyası Yapımı

Yıldız Motifli Tığ Oyası Yapımı
Sevgili oya severler tekrar çok güzel zarif gösterişli yıldız motifli tığ oyasıyla sizinleyim sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm bu güzel oyayı gerçekleştirme isteyenlere basitlik olsun diye yapılış anlatımını sizler amacıyla paylaşıyorum.
Motifli oya sizinde beğeneceği bir oya modeli olduğunu düşünerek sizlere düşünce olsun istedim değişik renkler ile gerçekleştireceğiniz bu oyayı yazma önceliğini seçerek uyumlu ipler kullanmanızı ve yazmanın desenlere ideal olmasına ilgi etmenizi öneririm.
Boncuksuz bir oya modeli ancak yuvarlak kısmına halka kullanabilmeniz mümkün bütün halkaları aynı olur .
Serum halkası diye tanımladığımız ufak halkalar oya yapılışında çok daha düzgün yuvarlak olduğunu düşünerek fikrimi söylemek istedim.
Değişik oya numunelerden bakıp düşünce alabilmek dilerseniz tekrar sayfamda sahip olunan bakarak ve ziyaret ederek düşünce edine bilirsiniz .
Çeyizlerde olma olmazımız olan bu güzel oya motifli yıldız modeline de yer vereceğinizi düşünerek sunayım numune konusu ile ilgili yardımcı olmak istedim yapılış anlatımını izleyerek çok basit gerçekleştireceğinizı düşünüyorum tekrar yapamaz olursanız yorum kısmından bana erişerek sizlere anlatım yapıp yardımcı olacağımı unutmamalısınız.
Arkadaşlar her vakit bahsederim bilseniz de yapılış anlatımlı video izleyin ki yapılış teknik elde edin her bireyin yapılışı değişik olduğunu unutmamalısınız .
Bu güzel modelin yapılışını izleyerek gerçekleştirme isteyen sevgili oya sevenlere şuandan basit gelsin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu