Yazlık Bebek Örgü Hırka Modeli Yapılışı

  • 15 Temmuz 2021
  • 1.598 kez görüntülendi.
Yazlık Bebek Örgü Hırka Modeli Yapılışı

Yazlık Bebek Örgü Hırka Modeli Yapılışı
Örgü çok eski zamanlardan beridir hayatımızda var olan günümüze kadar gelmiş olan el emeği ürünlerden biridir. Farklı örnekler, modeller ve ipler ile günümüzde yeniden hayat bulmuş ve eski ile yeninin birleşmesi ile beraber ortaya harika parçalar çıkmıştır. Kadınlar kendileri için örgü parçalar yaptıkları kadar çocukları ve eşleri içinde özenle, emek vererek yapmaktadır. El emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır alınan ürünlerden çok daha fazla kıymetlidir.
Çocuk hırka modelleri çok çok çeşitliliğe sahiptir. Tek renk olarak oluşturulanları bulunduğu gibi aniden çok rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır, Hırkayı ördüğünüz renkler kadar ipinizin niteliği de bir o kadar önemlidir. Yapmış bulunduğunuzun ürünün iyi ve kaliteli gözükmesi amacıyla kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz.
El örgüsü hırkaları hazır hırkalardan çok daha çok sıcak tuttuğu ve daha şık göründüğü amacıyla anneler doğrulusunda gerektiğince sık sık tercih edilmektedir. Çocuk hırkaları genelde şiş ile örülse de tığ işi örgü ile oluşturulanları da vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ