Üc Boyutlu Lif Yapımı Anlatımlı

  • 24 Kasım 2019
  • 1.970 kez görüntülendi.
Üc Boyutlu Lif Yapımı Anlatımlı

Üc Boyutlu Lif Yapımı Anlatımlı
Bebekler amacıyla donald duck lif modeli yapımı
Bugün sizlere çok tatlı bebekler amacıyla uygulanabilecek çok şık bir donuld duck lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Bebekleri amacıyla hazırlık yapanlar ya da değişik lif modellerini yapıp satanlar bu lif modeline göz atabilir.
Yeni ve değişik lif modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün size göstermek istediğim lif modeli bebekler amacıyla uygulanabilecek bir model. Siz bebeğiniz ya da çocuğunuz amacıyla bu lif modelini yapabilirsiniz. İsterseniz bu lif modelin yapıp bebekler amacıyla hediyelik olarak verebilirsiniz. Tabi lif modelleri yapıp satanlarda bu lif modelini ürünleri arasına ekleyebilir.
Bebekler amacıyla lif modeli olarak burada çizgi film kahramanlarından donuld duck seçilmiş. Yapılan lif modelinde mavi ipi kullanarak erkek bebekler amacıyla pembe ipi kullanarak da kız bebekler amacıyla bu lif modelini yapabilirsiniz. Bunlar dışında krem rengi, sarı ve kara renklerde lif ipleri kullanılmış.
Lif modeli yapımında classic fıstıklar ile yıldız modeli yöntemi kullanılmış. Burada mühim olan bu şekilde güzel bir tasarımın meydana çıkması amacıyla verdiği sıralara ilgi etmek olacak. Renk geçişleri bu lif modelinde çok mühim. Zaten çoğu yerde iplerin hepsi bir arada yürütülerek örülme prosedürü yapılıyor.
Tığ işi lif modeli amacıyla video ortamında çok güzel ayrıntılı bir anlatım yapıldığından problem hayattan kısa sürede bu lif modelini yapabilirsiniz.
Üc Boyutlu bebek lif modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ