Çay Ağacı Yağı Kreminin Faydaları

  • 23 Şubat 2024
  • 105 kez görüntülendi.
Çay Ağacı Yağı Kreminin Faydaları

Çay Ağacı Yağı Kreminin Faydaları
Doğadan gelen mucizeler arasında yer alan çay ağacı yağının cilde olağanüstü avantajları olduğunu duymuşsunuzdur. Sivilcelerden cilt lekelerine, egzamadan mantarlara kadar çoğu cilt problemini ortadan kaldıran çay ağacı yağının kremi de bir o kadar faydalı. Peki bu avantajlar neler? Çay ağacı yağı kremi ne işe yarar? Çay ağacı yağı kremi nasıl kullanılır? öğrenmek amacıyla yazımızı inceleyebilirsiniz.
Antiseptik özelliğe sahip olan çay ağacı yağı özlü krem cildimizi virüs, bakteri ve mantar gibi hastalıklardan arındırıyor. Ayrıca, cildimizi besleyerek, gereksinimi olan nemi almasına da yardımcı oluyor. Bunların yanı sıra cildimizi besleyerek, gereksinimi olan nemi almasına yardımcı oluyor. Çay ağacı özüyle zenginleştirilen bu krem, şimdilerde pek çok marka doğrulusunda pazara sürüldü. Genellikle Farmasi kozmetik markası doğrulusunda imal edilen bu kremler; ülkemizin yanı sıra dünya genelinde yoğun bir ilgi görerek satış rekorları kırıyor. Dr. C. Tuna’nın pazara sürdüğü çay ağacı yağı kremi, besleyici ve onarıcı bir tesir göstererek yara ve yanıkların üstüne sürüldüğünde yara ve yanıkların kısa sürede iyileşmesine yardımcı oluyor.
Herkes doğrulusunda bilinmeyen fakat sivilce kremlerinin ortamında yer alan çay ağacı; sivilcelerin üstüne uygulandığında bakteri ve mikropları öldürerek iltihap kapmasını ortadan kaldırıyor. Düzenli bir şekilde kullanıldığında akne ve sivilcelerde gözle görülür şekilde iyileştiriyor.
Alerjik durumlardan ötürü meydana çıkan kaşıntı, şişme, kızarıklık ile meydana çıkan egzama sorununda resmen mucize neticeler veriyor. Yani egzama hastalığı ile baş edenlerin kesinlikle eksper hekimler kontrolünde denemesi gereken natural bir yöntemdir.
Oje süren kadınların korkulu rüyası olan tırnak kalınlaşmasına resmen mucize gibi gelen bu krem, tırnak batmasının en süregelen nedenleri arasında tespit edilen tırnak mantarlarını ortadan kaldırıyor. Bununla beraber tırnak sararmasını, iltihaplanmasını ve şişmesini tedavi eden çay ağacı yağı kremi, tırnak diplerine yerleşen bakterileri temizleyerek nemlenmesine yardımcı oluyor. Tırnak problemleri ile karşı karşıya kaldığınızda kesinlikle bu kremi kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ