Yeni Fıstık Şeritli Kare Lif Yapımı

  • 13 Temmuz 2020
  • 2.966 kez görüntülendi.
Yeni Fıstık Şeritli Kare Lif Yapımı

Yeni Fıstık Şeritli Kare Lif Yapımı
Yeni fıstık şeritli kare lif yapımı değişik güzel lif örnekleri arayan arkadaşlarımız canım anne sayfamızı ziyaret ederek en yeni dizayn lif modellerini bulabilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri ve sipariş alan arkadaşlarımız amacıyla birbirinden güzel lif modellerini beğenerek uygulayabilirler.
Yeni fıstık lif modeli yapımı basit olan görselliği gerektiğince güzel lif çalışması olmuştur. Kare lif modeline şerit modeli gerektiğince yakışan lif çalışmasını lif sevenlere sunduğunu düşünüyoruz. Umarız severek uyguladığınız lif modeli olacaktır.
Lif modelleri çeyizlik örgü modellerin en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Tığ işi modelleri arasında lif yapımı video anlatımlı olması ilgiyi arttırmaktadır. Youtube kanalına hanımlarımız çoğu lif modelini sevenleriyle paylaşarak lif örneklerine ve yeni modellerin meydana çıkmasına yarar sağlamaktadır. Hanımlarımızda lif modellerinde istedikleri örneklere rahatlıkla ulaşmaktadırlar.
Yeni fıstık şeritli kare lif yapımı
Yeni dizayn fıstık şeritli kare lif modeli
1.5 mm tığ ile örüldü ( sizler elinize yatkın tığ ile örün)
7 renkli ip ve ana renk olarak krem istenilen marka lif ipi
Modelimize kafes tekniğiyle artı bi biçim veriyoruz. Ardından renkli fıstıklı şeritleri dört köşeye yapıyoruz. Son olarak yaptığımız şeritlerinden aralarından zigzag formu sunarak geçiyoruz. Modelimiz gerektiğince basit ve şık bir modeldir. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacaklara basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ