Kabartmalı Yeni Lif Modeli

  • 20 Haziran 2020
  • 2.362 kez görüntülendi.
Kabartmalı Yeni Lif Modeli

Kabartmalı Yeni Lif Modeli
Liflere Rakip Trabzanla Yapılan Kabartmalı Yeni Lif Modeli malzemeler Iki renk lif ipi 5 numara tığ(el ayarınıza göre değişebilir) Makas ve isteğe göre İnci Modelimizin yapılışı Modelimizi çok hedefli kullanabilirsiniz(battaniye,yastik kılıfı, dekoratif amaclı..v.s
Burada lif olarak değerlendirdik.sonuç olarak çok kullanişlı ve şık bir model oldu.teknik olarak trabzan kullanıldı.biraz el oyalayıcı olsada neticesi gördükten sonra değecek bir modeldir.üzerinde 6 yapragimiz oluşuyor.
ilk başta artırma, ardından eksiltme yapıyoruz.arka kısmıda bi o kadar arka kısmıda bi o kadar güzeldir vE şık .yapacaklara basitlikler diliyorum..
Yeni dizayn çilek lif yapılışı çeyizlik lif arayan arkadaşlarımız amacıyla yeni görselliği güzel olan çilek lif modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımız amacıyla lif örnekleri gerektiğince önemlidir. Yeni modeller dizaynlar lif modellerine ilgiyi gerektiğince arttırmaktadır. Lif modellerinin video anlatımlı olması basitlik sağlarken lif modellerine tercihi arttırmaktadır. En çok sevilen el işleri olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ