Yeni Çok Güzel Kolay Lif

  • 10 Ocak 2021
  • 1.677 kez görüntülendi.
Yeni Çok Güzel Kolay Lif

Yeni Çok Güzel Kolay Lif
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,Oldukça kolay bu kolay lif modeli yapılışı çok kolay bir şekilde örebilirsiniz,
Farklı yeni kutu yöntemi kare lif yapımı görsel çizgileri gerektiğince güzel olan yapımı kolay lif kategorisi uyan lif modelidir. Kolay lif modeli arayan arkadaşlarımızın beğeneceği lif modelini video anlatımlı izleyerek yapmak gerektiğince yarar sağlamaktadır.
Kutu yöntemi lif çalışmaları kare lif modellerinde sıkça yapılan teknikler arasında yer almaktadır. Görsel konusuna değişiklik katarak lif modeli hazırlayıp youtube kanallarına yükleyerek abonelerine sunun arkadaşlarımız lif modellerine ilginin ve el işlerinde lif modellerin tercih edilmesine faktör olmaktadır.
Son zamanların en sıkça yapılan el işi modellerin arasında ilk sırada lif modelleri olmaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde lif modelleri vazgeçilmeyen el işleri arasında olmaktadır. Takım lif modelleri, dizayn lif ve damat lif seçenekleri sıkça yapılan liflerin arasında yer almaktadır. Sitemizde en yeni ve dizayn lif örneklerini bulabilirsiniz. Yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak örneklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Farklı yeni kutu yöntemi kare lif yapımı
Yeni kolay kutu yöntemi lif modeli yapılışı
Lifimizin yapılışı amacıyla 2 renk lif ipi kullanıyoruz.
İstediĞiniz iki ideal renk ile yapabilirsiniz.
Lifimizin yapılışı amacıyla ilk evvelce beyaz ipimizle 4 fıstıktan meydana gelen bir kare yapıyoruz.
Fuşya rengimizle 5 fıstıklı kutu yöntemi yapıyoruz. Daha sonra etrafından bir sıra beyaz bir sıra fuşya ile 5 sıra örüyoruz aralarına yine bir sıra beyaz bir sıra Fuşya örülüyor her sıra başına ve sonuna birer fıstıkla pıtırcık yaparak tamamlıyoruz kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ