İçeriğe geç

Bebek Battaniye Modeli Yapımı

Bebek Battaniye Modeli Yapimi

Bebek Battaniye Modeli Yapımı
Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere cok basit bir model paylaşıyorum ister yelek ister battaniye örün ikisinede uyumlu bir model ben yelek ördüm sizlerede ufak bir parçada anlatmaya çalıştım umarım yararlı olmuşturmelek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa battaniye örnekleri severlerin netlikle ancak netlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve en kısa zamanda ördüğünüz sonra evinize de renk katacak olan göze de çok şık gelen bu Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam anlamıyla gülümseten marifetler liflerine gerçekten çok ancak çok yakışır olan ve ister kendi beğendiğiniz canlı renkler ile dilerseniz de evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu hoş battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.
Kısa bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir battaniye modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri bu Oval Motifli Bebek Battaniyesina bakmadan geçmeyin lütfen.
Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı biçimde bizler için emek emek derledikleri bu Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir