Bebek Yeleği Tomurcuk Modeli Yapılışı

  • 17 Mayıs 2019
  • 2.365 kez görüntülendi.
Bebek Yeleği Tomurcuk Modeli Yapılışı

Bebek Yeleği Tomurcuk Modeli Yapılışı
Bugün sizlere bebekler amacıyla yapabileceğiniz çok şık bir bebek yeleğinin yapılışını göstermek istiyorum. Tomurcuk modelli bebek yeleği amacıyla sizlere ayrıntılı yapım adımını gösteren bir video vereceğim. Bu videoyu takip ederek bebek ve çocuklar amacıyla bu güzel yelek modelini yapabilirsiniz.
Çocuklar amacıyla uygulanabilecek yeni örgü modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün göstermek istediğim örgü modeli ise bir bebek yeleği olacak. Esasında bebek yeleği denilse de bu yelek her yaştan çocuk amacıyla uygulanabilecek bir model. Zaten video amacıyladeki numune anlatımda da 2-3 yaş çocuklar amacıyla ideal ölçülerde olan bir yelek modeli yapılmış. Sizde videodaki anlatımı takip ederek istediğiniz büyüklükte yelekler yapabilirsiniz.
Burada şiş örgüsü çocuk yeleği yapımı amacıyla tek renk mor bir ip kullanılmış. Bu yelek hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına ideal bir model. Dilediğiniz renklerde ipler seçerek bu yelek modelini yapabilirsiniz. İp olarak 2 yumak bebe yünü kullanılmış. Şiş olarak ise 4 numara şiş kullanılmış. Hem de tomurcuk modellerini gerçekleştirme amacıyla birde tığa gereksiniminiz olacak.
Yelek 3 parça durumunda işlenmiş. Arka ve ön kısımlar ayrı ayrı işlenerek birleştirilmiş. Yeleğin yapımı ile alakalı detaylar video ortamında verilirken rakamlar ve ölçü konusu ile alakalı da bilgi verilmiş. Burayı takip ettiğiniz prosese harika bir yelek modeli yapabilirsiniz.
Tomurcuk modelli bebek yeleği yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ