Tunus İşi Gül Motifi Yapımı

  • 07 Ocak 2021
  • 2.042 kez görüntülendi.
Tunus İşi Gül Motifi Yapımı

Tunus İşi Gül Motifi Yapımı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,Oldukça kolay bu bebek yeleği yapılışı çok kolay bir şekilde örebilirsiniz,
Farklı renklerde ip seçimleri seçebilirsiniz.
Tunus işi gül motifi yapımı çoğu alanda kullanabilirsiniz. Örgü modellerinde işinize çok hedefli kullanabileceğiniz gül motifi olacaktır. Örgü gül motifi hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceğiniz. Tunus örgü gül motif uygulamasını bere modelinde, saç bandı, kazak yaka ayrıntıyında, patik modellerinde boyutunu ayarlayarak kullanabilirsiniz.
Tığ işi çoğu motif çiçek yapılışı video anlatımlı sitemizde bulabilirsiniz. Örgü modellerinde bilhassa düz örgülerde süsleme detayları tüketimine gereksinimiz oluyor. Modeline göre çoğunluk çiçek ayrıntıyı tüketimi tercih etmektedir.
Tunus işi gül motifi yapımı
İki renk ip tüketimi
4 Numara tunus tığ seçimi
Normal tığ
Yapılışı: Yapacağınız büyüklüğe göre zincir çekebilirsiniz. Model anlatımında otuz zincir çekilmiştir. Her zincirden bir ilmek çıkartıp ilmekleri toplayıp sıra sonuna gelelim, ikinci renk ip ile devam edelim, üç zincir çekip ters batarak kıyı tığ kıyıını uyguluyoruz. Gül şeklini sunarak dikebilirsiniz. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz… Kolay gelsin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ