Çiçekli Bebek Yeleği Modeli

  • 23 Ocak 2018
  • 3.078 kez görüntülendi.
Çiçekli Bebek Yeleği Modeli

Çiçekli Bebek Yeleği Modeli

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan aslında ördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız kadar emek ve sevgi sunarak gerçekleştireceğiniz bu basit şiş işi bebek yeleği modellerinden olan ve çocuğunuza da çok yakışacağını ön görü ettiğim benim de çok beğendiğim bu Kolay Şiş İle Çilek Modeli Bebek Yeleği Yapılışını hemencecik şimdi sitemize ekliyoruz.
Kolay Şiş İle Çilek Modeli Bebek Yeleği Yapılışı
Sevgili Oyacı Hocam çalışanlarının samimilik ve kesintisiz şekilde anlattığı bu Çiçekli Bebek Yeleği Modelini umarım zevkli şekilde örebilirsiniz kızlar, güzel zamanlarda eskitmek nasip olsun.
Sitemizde tespit edilen başka bir Yeni Bebek Yeleği Modellerinden olan ve yoğun ilgi görerek örülen bu 6-12 Aylık Kız Bebek Yelek Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum canlarım.
Oyacı Hocam Youtube Kanalına Kolay Şiş İle Çilek Modeli Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu meydana getirdiği amacıyla en samimi şükranlarımızı iletiyoruz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ