Tığ İşi Patik Yapılışı

  • 17 Kasım 2019
  • 2.479 kez görüntülendi.
Tığ İşi Patik Yapılışı

Tığ İşi Patik Yapılışı
Mavi incili tığ işi kadın patik dizaynları hem gerektiğince basit örülebilen hem de eşi benzeri olmayan bir görüntüyü meydana koyan örgü dizaynları olarak öne çıkmaktadırlar. Bu patik modellerine inci detaylarının dahil edilmesi neticesi şaşırtıcı bir manzara söz hususu olacaktır. Oldukça kibar ve zarif bir dizayn bulunduğu görülebilecektir.
İncili gelin patiği olarak da tanınan örgü modelinde Nako pırlanta marka ip ve 2 numara tığ kullanılmalıdır. İnciler ister dikey istenirse de aralara oluşturulan sık iğneler durumunda patiğe dahil edilecektir. Son derecede basit bir biçimde yapılacak olan bu patik modeli aynı vakitte da kullanışlılığıyla da ilgi görecektir.
Patik modeline 15 zincirle burun kısmından başlayabilirsiniz. Bundan sonra 3 zincir bırakıp 4. Zincirde 2’li trabzan yapabilirsiniz. Her zincirin üstüne 12 adet trabzan yapmalısınız. Her sırada 2 adet sağda 2 adet de solda olmak üzere örmeye devam edebilirsiniz. Sonuç olarak dilediğiniz patik dizaynını da meydana koymada başarılı netice elde etmiş olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ