Çeyizlik Tek Renk Havlu Kenarı Yapımı

  • 04 Temmuz 2018
  • 3.158 kez görüntülendi.
Çeyizlik Tek Renk Havlu Kenarı Yapımı

Çeyizlik Tek Renk Havlu Kenarı Yapımı,
Sadelik sevinçtur derler. Pek çoğumuz renkli renkli yaşamlara ve desenlere meftun olsak ta gerçekte asıl sevinç yalınlık ve basitliktedir. İşte tek renk havlu yapılışı modelimiz de bunun bir kanıtı sanki.
Havlulara nerdeyse her vakit en az iki renk kenarlıklar yapılıyor. Ama bizim örneğimiz tığ işi tek renk havlu bu konseptin dışında. Japonların minimalist yaşam tipine en ideal kenarlık bu olsa gerek.
Tırtıklı tek renkli havlu yapılışı ile ilgili hazırladıkları video ile ufkumu açan oya ve dantel dünyası’na teşekkür ediyorum. Kendilerinin videolarından sık sık faydalanıyorum. Asla da insanı izlediğine pişman etmiyorlar ve öğrenmek istediğimi tam, kusursuz şekilde öğrenmiş olarak buluyorum kendimi.
Tek renkli havlu ilk bakışta pek cazip gelmese de, çok janjanlı durmasa da resimlerden de anlaşılacağı üzere meydana tamamiyle değişik bir netice çıkabiliyor. Buna dilerseniz yalınliğin asaleti deyin dilerseniz diğer bir ad koyun eminim benim gibi hissediyorsunuz.
Tek renk modelin tığ ile yapılması ise bir üstünlük gerçekte. Hem bir renk, hem de tığ kullanılması bilhassa bu tarz modelleri ilk kez yapacaklar amacıyla hoş bir şey. Kenar modellemeleri amacıyla “eğer ilk defa yapıyorsanız” size güzel bir antreman sahası olabilir.
Detaylar esasen videoda yalın şekilde anlatılıyor. Benim bir şey eklemem muhtemel bir baş karışıklığı meydana getirecektir kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ