Kelebek Modeli Yelek Yapımı

  • 17 Ocak 2018
  • 3.065 kez görüntülendi.
Kelebek Modeli Yelek Yapımı

Kelebek Modeli Yelek Yapımı
Kelebekli burgu örneğinin nasıl yapıldığını mı merak ediyorsunuz? Türkçe videolu anlatımıyla kelebekli burgu örgü modelinin yapılışını buradan öğrenebilirsiniz.
Burgulu örgüleri son vakitlerde her yerde görmeye başladık. Bebek örgüleri, bayan örgüleri ve daha bir çok yerde karşımıza çıkıyor. Burgulu örgü modelinin de tipleri bulunuyor. Kelebekli burgu örneği de bunlardan bir tanesi. Burgu modellerinden en güzeli de diyebiliriz. Atkılarda, berelerde ve yeleklerde sık sık sarfedilen bu model şişle yapılmaktadır.
Genellikle instagramda takip ettiğim örgülerde sık sık karşıma çıkan bu örneği sizde görmüşsünüzdür. Yapılışını merak edenler olur diye sitemizde yayınlamak istedik. Burgulu kemer örgü yapılışı yazısında paylaştığımız modele benzer bir model.
Kış günlerinde bayanların örgü örmeye daha çok zamanı oluyor. Yaz aylarında işlerden güçlerden gözünü açamayanlar kışın boş vakitlerinde örgüye yöneliyorlar. Kışlık kıyafetlerini örgüyle yapan hanımlar tabi en güzelini gerçekleştirme amacıyla uğraşıyorlar. Her modelde en güzel örgüyü kullanmak isteyenlerde sıksık yeni model arayışında oluyorlar. Sürekli aynı modeli örmek sıkar tabi insanı. Bundan ötürü da el işi hobiler sitemizde yeni örgüleri anlatmaya çalışıyoruz. Kelebekli burgu da yeni bir model olmasından ve daha evvelce paylaşılmadığından burada paylaşılmıştır,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ