Lale Çiçeği Uzun Tasarım Lif Yapılışı

  • 15 Nisan 2021
  • 1.401 kez görüntülendi.
Lale Çiçeği Uzun Tasarım Lif Yapılışı

Lale Çiçeği Uzun Tasarım Lif Yapılışı
Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere cok basit bir model paylaşıyorum ister yelek ister melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa lif örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ancak kesinlikle göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam anlamıyla sibelle örgü liflerine gerçekten çok ancak çok yakışır olan ve son günlerde gelin çeyizi liflerinden olan ve göze de çok şık gelen bu uzun lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.
Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle ifade ettikleri bu Renkli Güzel Lif Modelina bakmadan geçmeyin derim.
Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı biçimde ve tatlı dille bizler için emek emek derledikleri bu Nergis Çiçeği Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ