Tığ İşi Havlu Kenarı Modeli Yapımı

  • 20 Kasım 2020
  • 1.851 kez görüntülendi.
Tığ İşi Havlu Kenarı Modeli Yapımı

Tığ İşi Havlu Kenarı Modeli Yapımı
Merhaba arkadaşlar Deryabaykalca.com hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz.
Tığ işi havlu kıyıı modeli yapımı gerektiğince basit oluşturulan ve günlük kullanım amacıyla yapabileceğiniz havlu kıyı modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Havlu kıyıı modelleri çeyizler içersinde sıkça oluşturulan el işleri arasında yer almaktadır. Banyolara şıklık katan havlular kıyı detayıyla daha da görselliği güzel olmaktadır.
Çeyizlik havlu kıyı modelleri amacıyla sitemize bakabilirsiniz. İğne oyası havlu kıyı detayları, dantel modelleri çoğu örneği bulabilirsiniz.
Tığ işi havlu kıyıı modeli yapımı
Havlunu nakış kısmına göre ip renklerini seçimini yapabilirsiniz.
Elinize yatkın tığ seçimi
Yapılışı: Havlunun üstüne kıyı kısmına oluşturulan modeldir. Yeşil renk ip ile üç trabzan yan yana ve aralarda üç zincir çekerek batıp sıra sonuna kadar gelelim, başka renk ip seçimi ile ara zincir kısımlarına su taşı modelini uyguluyoruz aralarda tekrar zincir, tekrar aynı teknik değişik ip ile uygulayıp, devamında son sırada beş trabzan arada pıtırcık ve beş trabzan yapıp aralarda zincir çekip modeli tamamlıyoruz. Detaylı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ