Sıralı İnciler Bebek Yelek Yapılışı

  • 02 Haziran 2020
  • 1.777 kez görüntülendi.
Sıralı İnciler Bebek Yelek Yapılışı

Sıralı İnciler Bebek Yelek Yapılışı
Sevgili örgü sevenler yine çok güzel lastik çalışmasıyla Sıralı İnciler örgü modelin yapılışını sizlere anlatımını yaparak kanaat olsun istedim.
Yapım aşamalı bu güzel modeli umarım anlatımım ile beğenecek ve yapar iken de izleyerek kolayca yapabilirsiniz.
Değişik modelleri sizlere sunmak ve değişik örnek yapımında sizlere yardımcı olmak hedefiyle burada olduğumu unutmamalısınız.
Her seçtiğim ve açıklamasını yaptığım modellerden kendim beğendiğim ve kolay çalışmasını sizlere öğretmek sizlerde yapar iken anlaşılır video olmasına ilgi ettiğimi düşünüyorum sizlerde bu kanaatme yorum yaparak beni mutlu edersiniz .
Evet yine çok güzel model ve değişik modelleri arka arkaya sizlere paylaşacağım
Sıralı İnciler bebek yeleği modeli. Yapımı oldukça kolay bebeklerinizi kış aylarında soğuktan koruyacak harika bir yelek modeli. Yeni başlayanların bile kolayca yapabileceği bir model. Detaylı ve kaliteli video anlatım.
Tam manasıyla Haticenin Yeleklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve üstünde ki o desenlerine en az benim kadar çok hoş duracağınıza emin olduğum bu Bebek Yelek Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Bebek Yelek Örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Ajurlu Bebek Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.
Haticeyle Örgü Keyfi Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu Sıralı İnciler Bebek Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ