Sarmaşık Örgü Modeli Yapılışı

  • 29 Mart 2021
  • 1.276 kez görüntülendi.
Sarmaşık Örgü Modeli Yapılışı

Sarmaşık Örgü Modeli Yapılışı
kalbinizde birleşip bir tüm olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa şiş örgü yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığım bu Sarmaşık Örgü Örneğini sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla ufak ev örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o üzerin de ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu yeni örgü çeşidini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı örgülerden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yepyeni Örgü Yelek Yapımına bakmadan geçmeyin derim.
Küçük Örgü Evi Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Sarmaşık Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ