Asma Yaprakları Yelek Modeli Yapılışı

  • 30 Ocak 2021
  • 2.394 kez görüntülendi.
Asma Yaprakları Yelek Modeli Yapılışı

Asma Yaprakları Yelek Modeli Yapılışı
Asma yaprakları örgü modeli ile ajurlu numune ile bayan yelekleri, şal, bebek yelekleri, bebek battaniyesi dahil detaylı bir çok örgüler örebililirsiniz.
Örgü modelleri ve detaylılik gösterdiği çoğu değişik modeli vardır. Örgü de desen örme esnasındaki ilmek alışlarının değişik değişik olması yardımıyla oluşur. İplerin kalınlığına göre de kalın şiş ya da ince ipe ise ince şiş kullanarak daha düzgün ve daha güzel örülmesini sağlar.
Örgü işleri ile çoğu değişik şeyler üretilir. Örneğin kazak, yelek, hırka, atkı, bere, şal, panço, battaniye gibi kışın soğukları ile baş etmenizi sağlayacak giysilerin yanı sıra ev tekstil ürünleri de yapılabilmektedir. Örneğin kırlent, bebek battaniyesi, perde ve bilimum örtüler gibi kullanımı kolay ürünlerdir. Hem de bebek örgüleri de çok revaçtadır ki, bebe yünü denilen bebekler amacıyla özel olarak tüysüz ve yumuşacık imal edilen iplerle örülürler. Renkli orlon, yün ya da merserize ile örgü işlerinizi mevsimlik ya da kışlık olarak örebilirsiniz kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ