Palyaço Çocuk Bere Yapımı

  • 17 Eylül 2019
  • 3.286 kez görüntülendi.
Palyaço Çocuk Bere Yapımı

Palyaço Çocuk Bere Yapımı
Bugünkü örgü anlatımlı da çok basit iki şişle oluşturulan bu tür bere modeli yapımı var. Çocuklarınız ve bebekleriniz amacıyla bu modeli tercih edebilirsiniz. Giyildiğinde de çok güzel duran bir model. Ben bunu 2 yaşındaki kızım amacıyla yaptım.
Şimdi sizlerle birlikte üç buçuk yaşındaki kızım amacıyla yapacağım. arttırarak çoğaltarak bunun arttırarak da sizlere vereceğim. Bu model 2 yaş 22 buçuk yaşa olur bir buçuk yaşa olur bir buçuk iki buçuk yaşa olur. Böyle bakın çok güzel giyildiğinde de bu ponponlar başta çok güzel duruyor.
Modelimiz amacıyla lüzumlu malzemelerimiz şu şekilde bakın pembe tonlarında iki renk kullandım ve beyaz renk kullandım. İplerim bebe yünü onun dışında şişim şu şekilde misinalı şiş kullandım. 3 milimetre şiş kullandım ipler ince bulunduğu amacıyla 3 milimetre kullandım. Diğer türlü şişlerle de ölebilirsiniz.
Bakın bu modelimizi de ben 3 sene evvelce yapmıştım. Bu da değişik bir model tabii biz bunu çok kullandık. Biraz eskidi şunlar üç buçuk yaşındaki kızım amacıyla yapmıştım. Modeli biraz daha değişik söyle ama 3 sene evvelce görmüştüm. Şimdi sizlerle Bu modelin yapımını paylaşacağım. En alttan 92 ilmekle başladım.
İki düz iki ters olarak lastik örgü şeklinde istediğimiz miktarda ördüm ardından beyaz renkli pembe renkli pembe tonları ile haroşa sırası ördüm. Sonrasına bakın bu tür ömrümüzü tamamladıktan sonra en son şu kısımlarını yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ