Bloklar Örgü Modeli Yapılışı

  • 18 Aralık 2020
  • 2.286 kez görüntülendi.
Bloklar Örgü Modeli Yapılışı

Bloklar Örgü Modeli Yapılışı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,ideoda bahsedilen burgulu bloklar örgü modeli yapımı en basit örgü tekniklerinden birisi olan kolay bloklar örgü modeli ile örülmüştür. Kolay örneği yapılışı bakımından en basit örneklerden birisidir. Daha evvelce basit bloklar örgü modeli nasıl yapılır adlı bir diğer videolu anlatım sayfamızda bloklar örnek olarakin yapımını öğrenmiştik. Dileyen buradan ulaşabilir.
Yeri gelmişken belirtelim, yalnızca bloklar örgü modeli değil, örgüde sarfedilen bir çok örnek olarak yapılışlarını hep beraber öğreniyoruz. “Videolu Anlatımlar” kategorisini yalnızca örgü yapılışları ile alakalı videolara ayırdık. Örgüde sarfedilen örneklerin yapımı ve yeni basit bloklar örgü modeli yapılışı ile beraber olduğumuz bu sayfamız gibi örgü işi kıyafet ve aksesuar yapılışları ile alakalı bulguların yer aldığı birbirinden yararlı, öğretici sayfalara videolu anlatımlar bölümünden ulaşabilirsiniz.
Biz bu sayfamızda yenidoğan bloklar örgü modeli nasıl örülür video anlatımlı baştan sona ayrıntılı açıklamalı olarak bunu öğrenmeye çalıştık basit gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ