Burgulu Yaprak Örgü Modeli Yapılışı

  • 13 Aralık 2019
  • 2.566 kez görüntülendi.
Burgulu Yaprak Örgü Modeli Yapılışı

Burgulu Yaprak Örgü Modeli Yapılışı
Güzel çalışmalarla tekrar yolumuza devam ediyoruz hanımlar. Bu gün sizlere değişik bir örgü modelinin yapılışını izah eden bir çalışma sunmak istedim. Bende yeni gördüm ve kısa sürede modeli kavrayıp çalışmanın basitçe yapılabileceğini gördüm.
Daha evvelce ajurlu ve bahar aylarına yönelik şiş örgüleri paylaşmıştık. Bu gün sizlere şiş örgüleri arasında belki yeni göreceğiniz yada daha evvelce benzerlerini görmüş olduğunuz bir örgü örneğinin yapılışını sunmak istiyorum.
Şık bayan yelek modelleri yapabileceğiniz bu örneği kullanarak çok güzel kazak örgüleri hazırlayabilirsiniz. Şiş işi olan bu çalışmayı eskiden görmemişsinizdir diye düşünüyorum. Çünkü bende ilk kez karşılaştım ve beğendim.
Burgulu yaprak örgü modeli olarak adı geride bıraktığımız çalışmayı detaylı çalışmalarınızda kullanabilir ve öğrendikten sonra daha değişik şekilde örgülerinizde kullanabilirsiniz.
Ama benim önerim bunu güzel bir yelek modeli yapımında kullanın derim. Çünkü ben öyle yapacağım. Hatta gri yelek modeli gerçeklştirmeyi düşünüyordum. Bu modeli görünce örgüye bu numuneyle başlamalıyım dedim.
Yeni örgüye başlayanlara ise şiş işi bu güzel örgüyü ufak parçalar durumunda yapıp, daha sonra birleştirmeli olarak kazak ya da hırka çalışmaları yapmalarını önerebilirim.
Gösterişli ve güzel yelekler yapabileceğiniz çalışmayı bence ilk olarak örgü süveter modeli ya da kazak yapımında tercih edin derim. Çünkü ben öyle gerçeklştirmeyi düşünüyorum.
burgulu-cinar-dallari-ornegi-yapimi-turkce-videosu
Öğrendikten sonra sizde numune resimdeki gibi bu güzel çalışmayı kısa sürede meydana çıkarabilirsiniz. Güzel zamanlarda kullanın hanımlar. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ