İçeriğe geç

Öksürüğü Anında Kesin Bitkisel Çözüm

Oksurugu Aninda Kesin Bitkisel Cozum

Öksürüğü Anında Kesin Bitkisel Çözüm
Sevgili kıymetli takipçilerim bugün sizler amacıyla Öksürüğü Anında Kesen Bitkisel Çözüm yöntemini paylaşacağım.
Zencefil ailesinden bir bitki olan zerdeçal, Güneydoğu Asya’ya özgüdür ve ticari olarak bu bölgede, bilhassa Hindistan’da yetiştirilmektedir. Hindistan’da geleneksel olarak cilt, üst solunum yolu, eklemler ve sindirim sistemi bozuklukları amacıyla kullanılmıştır. Günümüzde zerdeçal, sindirim bozuklukları, solunum yolu enfeksiyonları, alerjiler, karaciğer hastalığı, depresyon ve başkaları dahil olmak üzere detaylı koşullar amacıyla bir gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır.
Zerdeçal, tıbbi sayısal değeri ve kuvvetli antioksidan ve antiseptik tesire sahiptir. Geceleri ılık süte eklenen bir tutam zerdeçal tozu, mukus üretimini denetim edebilir, boğaz ağrısını yatıştırabilir. İşte zerdeçal ile yapabileceğiniz birtakım kürler:
Öksürük İçin Zerdeçal ve Bal Macunu;
2 çay kaşığı bal
1 çay kaşığı zerdeçal
Hazırlama Yöntemi;
Bir kase alın, bal ve zerdeçal tozu ekleyin. Pürüzsüz bir macun gerçekleştirme amacıyla bunları iyice karıştırın. Günde üç ila dört kez yarım çay kaşığı alın.
Bal ve Zerdaçal Çayı;
2 çay kaşığı bal
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı limon suyu
4 su bardağı su
Hazırlama Yöntemi;
Suyu kaynatın. 1 çay kaşığı zerdeçal ekleyin. İyice karıştırın ve sonra süzün. Limon suyu ve balı ekleyip iyice karıştırın. Günde 2 ya da 3 kere tüketin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir