Kare Fıstık Dolgulu Lif Yapılışı

  • 27 Aralık 2019
  • 2.603 kez görüntülendi.
Kare Fıstık Dolgulu Lif Yapılışı

Kare Fıstık Dolgulu Lif Yapılışı
Kare fıstık dolgulu lif yapılışı basit lif örneği arayan arkadaşlarımız amacıyla fıstık ve yıldız yöntemi ile oluşturulan en basit lif modelidir. Yeni başlayan öğrenmek isteyen hanımlarımız bu modeli video anlatımını izleyerek rahatlıkla uygulayabilirler.
El işleri denince en tanınmış tığ işi lif modelleri aklımıza gelmektedir. Çeyiz ve sipariş alan arkadaşlarımız gerektiğince fazladır. Lif modelleri her geride bıraktığımız gün yeni dizayn ve örneklerle bizlerin karşısında olmaktadır. Sayfamızda bir çok lif modeline yer vermekteyiz. Sayfamızı ziyaret ederek yeni ve değişik lif örneklerini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz..
Kare fıstık dolgulu lif modelini değişik renklerde renk renk yapabilirsiniz. Yada iki renk alternatifi ile güzel modeli uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz. Yeni video anlatımlarda yine görüşmek üzere hoşçakalınız..
Kare fıstık dolgulu lif yapılışı
Lif Modeli İçin Gerekli olan
Malzemeler 2 adet lif ipi 2 numara tığ
Renkli ip ile 22 fıstık yapalım. 23 fıstığı açık fıstık ile 3 lü fıstık yapalım. Yıldız yöntemini kullanarak 2 sıra mavi ile örelim. Beyaz ip ile mavi sırada yaptığımızın tersini yapalım. 2 sıra mavi 2 sıra beyaz iple devam edelim. Her iki rengin toplamı 9 sıra örelim. Mavi ip ile kıyı oyasını yapalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ