Kolay Uzun Lif Modeli Yapılışı

  • 23 Kasım 2019
  • 3.734 kez görüntülendi.
Kolay Uzun Lif Modeli Yapılışı

Kolay Uzun Lif Modeli Yapılışı
Çeyizler amacıyla yeni bir lif modelini daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Renk renk lif ipleri ile oluşturulan basit uzun lif modeli sizlerinde hoşuna gidecek çok şık bir model. Bu lifin ayrıntılı yapım adımını alttaki videodan takip edebilirsiniz.
Lif modelleri kategorisinde sizlere birbirinden değişik ve şık modelleri göstermeye devam ediyorum. Çeyizleri amacıyla en yeni lif modellerini arayanlar ya da lif modelleri yapıp satanlar kesinlikle sitemizde yer alan lif modellerini incelemeliler. Ben sizler amacıyla en yeni lif modellerini bulup paylaşırken bu liflerin ayrıntılı yapım adımını sahibi olan videoları da sizlere sunuyorum. Bu sayede kısa sürede lif modellerinin yapımını öğrenebilir ve birbirinden harika lifleri el işleriniz arasına ekleyebilirsiniz.
Bugün sizlere göstereceğim çeyizlik lif modeli amacıyla beyaz, mavi, pembe ve sarı renkte 4 değişik lif ipi kullanılmış. Bu lif modelini istediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Elinizde kalan ipleri değerlendirerek bu lif modelini de yapabilirsiniz.
Lifin yapımı çok ama çok basit. Video ortamında lif modelinin yapımı en başından en sonuna kadar ayrıntılı bir şekilde açıklanmış. Fıstık modeli ile oluşturulan lifte ilgi edilmesi gereken birkaç ufak ayrıntı var. Bunlarda video içerisine açıklandığı amacıyla burayı takip ederek kısa sürede hem de bir günde bu lif modelini yapabilirsiniz. Lif modelini yeni yapmaya başlayanlarda videodaki anlatımı takip ederek bu lifi yapabilir.
Kolay renkli uzun lif modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ