Haroşalı Yarım İstiridye Örgü Modeli Yapılışı

  • 20 Kasım 2023
  • 626 kez görüntülendi.
Haroşalı Yarım İstiridye Örgü Modeli Yapılışı

Haroşalı Yarım İstiridye Örgü Modeli Yapılışı
Merhabalar,
Örgüye yeni başlayanların vazgeçilmez örgü yöntemi olan haroşa, piyasada satılan ürünlerin çoğunda bulunuyor.
Gerek haroşa kumaşının değişik bilhassari gerekse de haroşa yönteminin gerektiğince basit gerçekleşebilmesi bu durumun en asli sebeplerinden yalnızca birkaçını oluşturuyor.
O durumda haroşa ile ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilmek amacıyla hazırladığımız içeriğe beraber göz atmaya başlayalım
Yapımı gerektiğince basit olan Haroşalı Yarım iştiridye Örgü modeli örgüye yeni başlayanların da uygulayabileceği güzel bir örgü örneği. Bu numune ile, bebek battaniyesi, atkı ve bereler örebilirsiniz.
Haroşa nedir sorusu bilhassa örgüye yeni başlayanların ilk sorduğu sorulardan biri olarak karşımıza çıkar. Haroşa sözcük manası olarak yün örgüsü manasına gelir. Ancak haroşa ile haroşa örgü yöntemi arasında mana değişiklıkları bulunur. Haroşa örgü yöntemi örme prosedürinin hep aynı yöne doğru örülmesi manasına gelir. Bu şekilde süren prosedür neticesinde ise haroşa örgü modeli oluşur. Haroşa örgü modeli ise hem ön hem de arka tarafın yani her iki doğrultusunda aynı örgü yöntemi ile örülmesi ile aynı biçimde oluşur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ