İki Şiş İle Bebek Patik Yapımı

  • 05 Aralık 2019
  • 2.452 kez görüntülendi.
İki Şiş İle Bebek Patik Yapımı

İki Şiş İle Bebek Patik Yapımı
Bebekler amacıyla uygulanabilecek pek çok patik modeli mevcuttur. Burada mühim olan bebeğin cildine zarar vermeyecek ve bebeği rahatsız etmeyecek bebek patiği modelinin seçiminin doğru yapılmasıdır. Kız bebekler amacıyla pembe, kırmızı, mor, sarı gibi şirin renkler seçilebilir. Erkek bebekler amacıyla ise mavi, lacivert, yeşil, sarı ve beyaz renkler yapılabilir. Eğer bu modeli kız bebekler amacıyla gerçeklştirmeyi düşünüyorsanız patiğin üstüne inciler ve çiçekler yapıştırabilirsiniz. Erkek bebeklere ise ponpon yapabilirsiniz. Vereceğimiz yeni doğan bebek patiği modelinin yapımı gerektiğince kolaydır. Sadece haroşa örgü bilmeniz yeterli olur. Şık ve şirin modelimizi ister kendi bebekleriniz amacıyla dilerseniz de armağan amacıyla yapabilirsiniz.
Şeyma’nın örgü modelleri kanalımız örgü severler’i hitap eder ilk ilmek den son bitmiş durumuna dek ayrıntıları ile sizlere sunuyoruz.
Günlük sarfedilen modellerinden tutun çocuk giyim, çeyizlik v.s detaylı modellerimizi sizlere sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ