Haraşo Sıralar Örgü Modeli Yapılışı

  • 18 Haziran 2019
  • 2.111 kez görüntülendi.
Haraşo Sıralar Örgü Modeli Yapılışı

Haraşo Sıralar Örgü Modeli Yapılışı
İki şiş basit örgü modeli isteyenler amacıyla iki renkli haroşa sıralar örneği. Bu motifler yazlık kışlık her türlü örgülerinizde çok şık duracak.

Örgü örmek dünyanın her yerinde yapılan bir hobidir. Genellikle orta yaş ve ihtiyar bayanların süre geçirmek amacıyla vazgeçilmez etkinliği örgü örmektir. Örgü modelleri ile evinize nostaljik bir hava katılabilir. Eski vakitlardan beri örgü modelleri mutfak dolaplarında, raflarda, masa ve sehpalarda sık sık kullanılır. Yeni kuşak örgüler genellikle fabrikalarda üretilse de el yapımı örgülerin görüntüsü ve eve kattığı hava çok daha değişik oluyor.

Örgü örerek tülbent oyası, şal,yelek, hırka, patik, eldiven, şapka ve oyuncak yapabilirsiniz. Tülbent oyaları yıllardır bayanların başında güzelliğini korur. Bir çembere oya işlediğiniz vakit eskisinden daha şık durduğunu fark edersiniz. Şal modelleri kız çocuklarında, genç kızlarda ve ihtiyar bayanlarda kış aylarında kullanılır. En ilgi çekici örgü modeli de oyuncaktır. Son iki senede çoğalan örgü oyuncak modelleri çoğu yerde satışa sunuluyor. Örgü örerek oyuncak bebek ya da oyuncak ayıcık gerçekleştirme mümkündür.

Haroşa Sıralar Örgü Modeli
Örgü örmek son derece zevkli bir hobidir. Örgü örerek her seferinde yeni şeyler öğrenebilir ve bütün stresinizi atabilirsiniz. Bu sayede hem eğlenip hem öğrenebilirsiniz. Ördüğünüz örgüleri nasıl şekillendireceğinizi bilmiyorsanız anlatmalı örgüler kitabı alarak örgü örmek ile ilgili lüzumlu bütün verileri öğrenebilirsiniz.

İnternet sitelerinden de örgü örme ile ilgili videolar izleyerek de örgü örme ile ilgili lüzumlu verilere ulaşabilirsiniz. Böylece takıldığınız noktalarda videoyu izlerseniz daha akılda kalıcı olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ