Dalgalı Karnıbahar Örgü Modeli Yapılışı

  • 26 Mayıs 2019
  • 2.242 kez görüntülendi.
Dalgalı Karnıbahar Örgü Modeli Yapılışı

Dalgalı Karnıbahar Örgü Modeli Yapılışı
Değişik örgü örnekleri arayanlar amacıyla bulduğumuz güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Dalgalı karnıbahar örgü örneği olarak adlandırılan bu güzel görüntülü örgüyü sizde öğrenebilirsiniz. Adımları takip ederek kısa sürede sizde en güzel örgü modeline sahip örneğinizi oluşturabilirsiniz. Anlatımlı çalışma hem kolay. Hem de kısa sürüyor.
Değişik renk ipler kullanabilir ve bu modeli kullanarak çok güzel bebek örgüleri hazırlayabilirsiniz. Örgü bebek hırkası yada örgü bebek tulumu yada yeleği yapabilirsiniz. Ben bu çalışmayı arşivime ekledim. Dalgalı karnıbahar bebek yeleği gerçeklştirmeyi düşünüyorum. Kolay ve güzel olan çalışmayı sizde derhal yapmaya başlayabilirsiniz.
Adım ismim tanımı olan çalışmayı sıra sıra örüyorsunuz. Daha sonra birleştirip, örgü örneğini tamamlıyorsunuz. Karnıbahar ajurlu model olarak da nitelendirilen çalışmayı hazırlayan arkadaşa çok teşekkür ederim. Gayet güzel oluşturmuş ve yeni örgüye başlayan hanımlara da büyük basitlik sağlamış.
Güzel renkleri kullanarak çok güzel örgü bebek hırkası yada yeleği hazırlayabilirsiniz. Değişik örgüler arayanlar amacıyla mükemmel bir çalışma diyebilirim. Başarılı bulduğum çalışmalar arasına eklediğim bu projeyi sizde kesinlikle denemelisiniz.
Sıra sıra tamamlanan örneği bitirdikten sonra birleştireceksiniz. Daha sonra örgüyü tamamlayıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha çok bebek örgülerinde kullanılacak güzel keyifli bir model.
Dalgalı karnıbahar örgü modelini ajurlu manzarası yardımıyla her yerde de kullanabilirsiniz. Gayet güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Öğrenin ve öğretin hanımlar. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ