İçeriğe geç

Erkek Süveter Nasıl Örülür

Erkek Suveter Nasil Orulur

Erkek Süveter Nasıl Örülür
Herkese Merhaba,
Bu videoda kolay ve kolay bir süveter yapılışını anlatmaya çalıştım. Süveter erişkin S vücut olarak örüldü. 100 gramı 250 metre olan bir yumaktan 2 adet kullanıldı. Lastikler 3,5mm, vücut 4mm şiş ile örüldü.
Süveter amacıyla çok çok heves alıyordum. Umarım bu kolay modeli beğenirsiniz 🙂
Yapmak dilerseniz şuandan kolay gelsin
Sevgili örgü sevenler bugün sizlere şişle erkek süveter nasıl yapılır ile alakalı anlatımını sizlere paylaşmak istedim,
Değişik desen olan değişik renkler ile örgü modeli çok kolay ve çok güzel olduğunu düşünerek sizlerde erkek süveter yaparak kışın bebeklerimiz sıcak olarak tutar,
Daha evvelce bu örgü modeli paylaşmıştım görsel olarak ancak bu sayfama tam ayrıntı anlatımla siz örgü sevenlere düşünce olsun yapılışında kolaylik olsun diye sunayım istedim.
Değişik olarak renkleri ile erkek süveter modelini umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız yapılışı olan videoyu izleyerek yapabileceğinizi Düşünüyorum şayet yapamadığınız bir şey olursa yorumlardan bana ulaşıp yardımcı olurum .
Bu modeli tığ işi olarak da değişik örgü ile örgü yapabilirsiniz şayet tığ işi çok bilginiz varsa tecrübe edinin derim esasen örgüler her biri bir birine benzer modeller olduğunu bilginizin olduğunu düşünüyorum yalnızca el işleri şiş ile oluşturulan tığla oluşturulan diye örnekten bahsederiz .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir