V Yaka Erkek Süveteri

  • 06 Şubat 2021
  • 2.208 kez görüntülendi.
V Yaka Erkek Süveteri

V Yaka Erkek Süveteri
Herkese selam örgü seven hanımlar bu günde erkek süveter yapılışı sizlere anlatmak istiyorum,
Erkekler amacıyla uygulanabilecek çok güzel bir süveter modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Bu v yakalı erkek süveter modeli her yaştan erkek amacıyla yapabileceğiniz gerektiğince kullanımı kolay bir model olmuş. Bu süveterin ayrıntılı yapım adımını alttaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.
Daha çok bayanlar amacıyla ve çocuklar amacıyla yapılmış örgü işlerini sizlere gösteriyorum. Bugün ise size erkekler amacıyla yapılmış bir süveter modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu süveter modeli gerçekte yalnızca erkekler amacıyla değil bayanlar amacıyla de uygulanabilecek bir model. Video ortamında large gövde bir süveter modeli yapılmış. Siz videodaki anlatımı takip ederek kendi gövdeinize ideal ya da çocukların vücuduna ideal olan bir süveter modeli de yapabilirsiniz.
Tığ işi erkek süveter modeli yapımı amacıyla burada Kartopu Ketenli yün ip kullanılmış. Tığ olarak 4,5 numara tığ kullanılmış ama birtakım yerlerde 3,5 numara tığ da kullanılmış. Bu hususta video ortamında bulgular verilmekte. Burada sarfedilen ipin özelliğine benzer ipleri de kullanabilirsiniz.
Süveter modeli iki parça durumunda yapılmış. Etek ucundan başlanan süveter amacıyla evvelce tığ işinde oluşturulan lastik yöntemi uygulanmış. Beden evresinde ise model yapılmış. Burada ilk video ortamında süveterin kol ve yaka kısımlarının nasıl yapıldığı açıklanmış. İkinci video ortamında ise süveter modelinde sarfedilen tığ işi doku modelinin yapımı gösterilmiş. Videoları takip edip hem model yapımını hem de süveter yapımını öğrenebilirsiniz kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ