Çift Taraflı Bebek Battaniyesi Yapılışı

  • 27 Ekim 2017
  • 6.214 kez görüntülendi.
Çift Taraflı Bebek Battaniyesi Yapılışı

Çift Taraflı Bebek Battaniyesi Yapılışı
Baklava dilimi örgü yöntemi ile oluşturulan çift doğrultulu bebek battaniyesi yapılışı. Anlatımlı bebek battaniyeleri kategorisine bir yenisini daha ekledik.
Kendi ellerinizle yapmış bulunduğunuz battaniyeler ile bebeğinizi sarmaya ne dersiniz? Tığ işi battaniye yaparak bebekleri sıcacık tutabilirsiniz.
Selma Tozan’a ait olan baklava örgü yöntemi ile oluşturulan iki doğrultulu bebek battaniyesi yapılışını paylaşıyoruz. Selma hanımın tek tek fotoğraflamış bulunduğu bu battaniye örneğini tığ işi bilen hanımlar yapabilir. Kolay bebek battaniyesi yapılışı arayışında olanlar bu modele göz atsınlar.
Örgü örmeye başladığımız bu aylarda ne örmeliyim diye düşünürken karşılaştığımız battaniye modelini çok beğendim. Ben yapmaya başladım bile. Ziyaretçilerimde yapsın diye buraya eklemeye karar verdim. Bir kaç resim ile anlatımını paylaştım. Resimlere bakarsanız yakından nasıl yapıldığınıda çözeceksiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre değişik renk ipler kullanarak tığınızla battaniye örmeye balayamaya ne dersiniz? Yapmış bulunduğunuz battaniye resimlerini hobi sayfası üzerinden bize gönderirseniz sayfada paylaşabiliriz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ