En Yeni Lif Modelleri Ve Yapılışı

  • 27 Ocak 2020
  • 3.222 kez görüntülendi.
En Yeni Lif Modelleri Ve Yapılışı

En Yeni Lif Modelleri Ve Yapılışı
Çabuk yapılarak bitirilen ve iki kattan meydana gelen örgü incili çeyizlik lif modelinin yapılışı ile ilgili bütün bulgular burada.
Örgü örmeye yeni mi başlıyorsunuz? Lif modelleri tam size ideal olabilir. Yorulmadan ve sıkılmadan örgü örmek istiyorsanız derhal bir ip ve bir tığ alarak örgü örmeye başlayabilirsiniz. En kolay misaller ile anlatımlı lifler sizin amacıyla örgü dünyasının kapısını açacak. En kolay modeller ile kendinizi geliştirecek ve ileri teknik örgüleri örmeye başlayacaksınız. En kolay biçimi ile lif örmek istiyorsanız zincir çekmeyi ve boşluk gerçeklştirmeyi öğrenmeniz yeterli. Daha sonra bu boşlukların içerisini dolgu ile doldurarak en kolay şekilde liflerinizi tamamlayabilirsiniz. Aralarda kullanacağınız artırma teknikleri de lifinizin dış modelinin değişmesini sağlayacak. Bu şekilde lifleri ister yuvarlak ister kare dilerseniz de oval yapabileceksiniz. İlerleyen aşamalarda ise papatya ve kalp gibi değişik modeller sizi bekliyor olacak. Ellerinizin alışması demek sizin amacıyla g ünde bir lif yapabilmeniz demektir. Bu da size gelişen dönemde ciddi anlamda bir gelir fırsatı sunar. Bu amaçla şayet örgü dünyasına giriş gerçeklştirmeyi düşünüyorsanız vakit kaybetmeden anlatımlı lifler ile ilgili videoları izlemeye başlayabilirsiniz.
En Yeni Lif Modelleri Ve Yapılışı
Lif modellerinde size süreyi güzel geçirecek lale motifli lifler amacıyla ilk olarak zincir çekerek işe başlanır. Kalın bir tığ tercih etmeniz ellerinizin yorulmasının önüne geçer ve lifi daha dolgun gösterir. Zincir çekip delik yapmanızın sonrasında bu deliklerin amacıylai dolgu ile doldurarak ilerlemeniz gerekecektir. Artırma yöntemi ile modeli genişleterek istediğiniz lale modelli liflere sahip olabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ