Çok Hoş Bir Tığ Oyası Modeli

  • 13 Ağustos 2020
  • 2.335 kez görüntülendi.
Çok Hoş Bir Tığ Oyası Modeli

Çok Hoş Bir Tığ Oyası Modeli
Merhaba sevgili hanımlar, bu şık ve basit oyamız amacıyla renk tercihleri sizin zevkinize kalmış. Umarım sizde bizler gibi oyayı güzel bulur ve gerçeklştirmeyi düşünürsünüz. Yapmayı düşünen hanımlara şuandan basit gelsin. #EvdeKal
Görünce her bireyin gerçekleştirme isteyeceği Çok Hoş Bir Tığ Oyası Modeli Anlatım yardımıyla sizde yazmalarınıza uygulayabileceksiniz. Tığ işi, en zevkli yapılacak hobiler arasındadır. Tığ yaparken, değişik desenler çıkarmak gerektiğince basitdır. Temel tekniği, zincir çekimi üstüne dayanan tığ işleri, her kesimin rahatlıkla gerçekleştireceği hobiler arasındadır. Tığ ile çeyizlik işler yapılabildiği gibi, günlük hayatta da kullanılabilecek tasarımlar yaratılır.
Yazmalar, dantel örgüler, tığ ile oluşturulan tasarımlardır. Tığ ile yapılacak tasarımlar sadece, hayat alanlarını süsleyen örtüleri dokumak amacıyla yapılmayacaktır. Kullanım kısmı gerektiğince geniştir. Pek çok kıyafetin üstünde de tığ ile yapılmış desenleri bulmak mümkündür. Özellikle, şal ve yeleklerde kullanım kısmı gerektiğince fazladır. Zarif manzarası ve orjinal tasarımları ile tığ tasarımları, tercih edilen modelleri yaratacaktır.
Tığ gerçeklştirmeyi hiç bilmeyenler amacıyla bile yardımcı olacak siteler bulunur. En güzel anlatımlı oyalar, bu sitelerde rahatlıkla uygulanacaktır. Hem şık hem de son derece zarif tasarımlar yaratılır. Önceleri, aile büyüklerinin dokuduğu tığ işleri son vakitlerde bütün dünyada tanınmış olmuştur. Pek çok moda dergilerinde, vatan dışındaki ev ve hayat alanlarında tığ ile yapılmış örtülerin tüketimi görülür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ