Çok Kolay Örgü Modeli Yapımı

  • 06 Şubat 2020
  • 1.611 kez görüntülendi.
Çok Kolay Örgü Modeli Yapımı

Çok Kolay Örgü Modeli Yapımı
Yapılışı çok basit ufak kabarcıkları olan ajurlu bir örgü modeli. Genellikle yazlık bebek, çocuk ve bayan örgülerinde kullanılabilen modeli sende öğren!
Şişlerinizle yapabileceğiniz güzel kışlık bir örgü modeli… Kışa daha çok var diyerek bir çok hanımın düştüğü Hataya düşmemenizi tavsiye ederiz. Ne kadar erken hareket ederseniz o kadar çok tür örebilir, kışa da hazırlıksız yakalanmamış olursunuz. Biliyorsunuz ki yaz ayları kaşla göz arasında geçecek, sonbahara süratli bir ismim atmış olacağız. Ve inanın ki bu sıkı örgü modeli sizi sonbahar ve kış aylarında sıcacık tutacak.
Anlatımlı örgümüz yardımıyla renk renk, tür tür örgüler örecek, kendiniz ve sevdikleriniz amacıyla soğuk havalarda sizi ne hasta edecek ne de üşütecek şiş işi örgüler yapabilirsiniz. Çok güzel modeller elde edebileceğiniz bu örgü motifi ile bebek örgüleri, yelek modelleri, şal modelleri yapabilirsiniz. Mesela bebeğinizi uyur iken sıcacık tutacık kışlık bir örgü hırka ya da sonbahar havalarında sırtınıza alacağınız ve sizi rüzgarlı havada üşümekten koruyacak bir örgü şal.
Çok Kolay Örgü Modeli Yapımı
Ailecek yeteri kadar kıyafetlerimiz var ama üzerimizi örtebilecek bir battaniye fena olmazdı derseniz her boydan bir örgü battaniye yapabilirsiniz. Bebekleriniz amacıyla pembe, mavi küçücük battaniyeler kendiniz amacıylase daha değişik tonlarda en az iki bireyin örtünebileceği güzel büyük bir battaniye. Yaklaşık olarak 10 dakika süren videomuzu izleyerek isteğinizi gerçekleştirebilir, yapımını öğrendikten sonra ise etrafınızdakilere bile anlatabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ