İçeriğe geç

Boncuklu Peçete Halkası Yapılışı

Boncuklu Pecete Halkasi Yapilisi

Boncuklu peçete halkası yapılışı
Boncukları peçete halkası yapılışı kendinizin yapabileceği en kolay peçetelik halkasının ayrıntılı video anlatımını izleyerek çeyizler amacıyla ya da kendinize değişik renk tonlarını yemek takımınıza göre ayarlayarak şık sofralarınıza şıklık katacaktır.
Peçetelik halka tercihleri değişik değişik görsellerde ve renk seçimi ile satılmaktadır. Daha ekonomik ve kendinizin yapabileceği harika peçetelik aksesuarını uygulamaya ne dersiniz ? yapmanız lüzum anahtarlık halkası alıp değişik renk tonlarında boncuk kullanarak peçeteleri süsleyebilirsiniz.
Kumaş peçete tüketimi çok uzun seneler evvel çok süregelen olmasa da kesinlikle çeyizlerde olan el işleri arasında yer almaktadır. Günümüzde kağıt peçete çok kullanılsa da kumaş peçeteler gelin sofralarını, çağrı sofralarında daha sık yer almaktadır. Kumaş peçetenin daha görseli güzel görünmesi amacıyla halka modellerine yer verilmektedir. Video anlatımı izleyerek peçete halkası kolay olarak yapabilirsiniz.
Boncuklu peçete halkası yapılışı
Gerekli malzemeler
Anahtarlık halkaları tüketimi
Boncuk
Sıcak silikon
Yapılışı: Anahtarlık halkası lüzumsinimiz olan elimizle ya da ufak pense yardımı ile halkayı genişletiyoruz. Uç kısımları çok açmadan hafif eğrilik kalacak şekilde yapalım. Devamında boncuğu sıcak silikon ile uç kısma sabitleyelim. Detaylı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz şuandan kolay gelsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir