Çok Şık Bir Örgü Modeli Yapılışı

  • 08 Eylül 2019
  • 1.998 kez görüntülendi.
Çok Şık Bir Örgü Modeli Yapılışı

Çok Şık Bir Örgü Modeli Yapılışı
Hem basit hemde hoş örgü modellerinde sıra farklılık yaratan modelde. Şiş işi ile yapılan model örgülerde mükemmel duruyor.
Örgü modelleri evde kadınların boş dönemlerinı değerlendirmek için yaptıkları el emeği işler arasında en fazla tercih edilen ürünlerdir. Özellikle de kış aylarında soğuktan korunmak için kendinize hoş kışlık örgüler yaparak başlayabilirsiniz. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı harika bir iştir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olduğu halde hala evlerde yapılan ve kullanılan eşyalardır. Özellikle de çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olan göz nuru modeller arasından istediğiniz seçerek sizlerde görkemli ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Görüntü açısından da son derece şık durduğu için evlerde ki yerini almaya devam etmektedir.
Öğrendikten sonra istediğiniz her modeli çıkartıp yapamaya başlatabilirsiniz. Sadece bir şiş kullanarak birbirinden farklı modeller çıkartıp uzun yıllar kullanabilmeniz mümkün. Günümüzde evlerde en fazla tercih edilen ve yapılan işler arasında kadın örgüleri, battaniye modelleri, lif modelleri, patik modelleri, atkı modelleri, şal modelleri gibi birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Sizler de kendinize ya da sevdiklerinize hediye etmek için başlayabilir ve onlarında mutlu olmalarına neden olursunuz. Çocuklarınız için yelekler yaparak ve onları da rengârenk iplerle örerek armağan edebilirsiniz. Günümüzde hala çoğu kadın bu becerini geliştirerek satıp kazanç elde etmektedir. Geçmiş yıllara rağmen kendinden hiç bir şey kaybetmeden günümüze kadar gelen el emeği işler yapmanın tam zamanıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ