Basit Tığ İşi Motif Yapılışı

  • 26 Temmuz 2020
  • 2.568 kez görüntülendi.
Basit Tığ İşi Motif Yapılışı

Basit Tığ İşi Motif Yapılışı
Basit tığ işi motif yapılışı gerektiğince basit motif modelini tığ işi sevenlerin beğenisine sunuyoruz. İlk defa tığ işi motif yapacak olan arkadaşlarımız amacıyla en basit motif yapılışı olacaktır. Renkli ip ile çalışıldığında görselliği çok güzel olan motif örneğidir. Güzel hırkalar, yelekler yapabileceğiniz motif modelidir. Yaz amacıyla uzun şık hırka yapabilirsiniz. Hem de örgü kırlent seviyorsanız çok tarz olacağını düşünüyoruz.
Tığ işi motiflerden sizler neler uyguluyorsunuz ? canım anne youtube kanalımıza görüşlerinizi yazabilirsiniz. Örgüye dair her şey youtube kanalınında bulabilirsiniz.
Örgü tığ işi motiflerden bebek battaniye modeli, yatak örtüsü, kendimiz amacıyla ufak battaniye, paspas yapabilirsiniz. Motif ile uygulanabilecek çoğu model bulunmaktadır. Sizlerin seçimine kalmıştır. Sayfamıza kesinlikle göz atınız örgü modellerimizi çok beğeneceksiniz.
Basit tığ işi motif yapılışı
4 Renk ip kullanılmıştır model anlatımında
İp ve elinize yatkın tığ tüketimi tercih ediniz.
Zincir ile halka oluşturup trabzan yöntemi ile oluşturulan basit motiftir. Ayrı renk iplerle her sırası değişik yapılmaktadır. Yapımı trabzan yöntemi devam eder iken köşe bölümünü meydana getirmek amacıyla su taşı modeli uygulanmaktadır. Detayları amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ