Puf Çiçekli Motif Yapılışı

  • 21 Haziran 2020
  • 2.886 kez görüntülendi.
Puf Çiçekli Motif Yapılışı

Puf Çiçekli Motif Yapılışı
Kare motif modelleri ile güzel renkli hırkalar hazırlayabilirsiniz. Orta alanı değişik renk ya da tek renk seçimi ile motif hırka modelleri de gerektiğince güzel hırka modelleridir. Video anlatımı izleyerek motifi rahatlıkla uygulayıp dilediğiniz örgü amacıyla uygulayabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Puf çiçekli motif yapılışı
Model anlatımında 2 renk ip seçilmiştir.
Elinize ve ipe ideal tığ seçebilirsiniz.
İlk olarak sihirli halka yapalım toplamda sekiz fıstık halka amacıylae yapalım aralarda iki zincir çekelim. Fıstık aralarındaki zincirlere trabzan yöntemi uyguluyoruz. Köşe kısımlarını içersinde zincir çekerek trabzanları uyguluyoruz. Orta alanı bitirip aynı yöntemi değişik renk ip alternatifi ile devam ediyoruz. İstediğimiz boyuta gelene kadar örelim ve motifi bitirelim. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ