Gelin Yeleği Modeli Yapılışı

  • 23 Mayıs 2021
  • 1.408 kez görüntülendi.
Gelin Yeleği Modeli Yapılışı

Gelin Yeleği Modeli Yapılışı
Hanımlarımız amacıyla gündelik hayatımızda yelek giyimi gerektiğince yaygındır. Tığ işi ya da şiş örgü yelek modelleri olmazsa olmazlardandır. Sabah uyandığımızda üzerimize derhal yelek, serin havalarda,mevsim geçişlerinde, ince kıyafet üstüne giyilen kıyafetler arasında örgü yelekler en çok tercih edilen örgü işidir. Farklı yelek modelleri amacıyla sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
38 Beden uyumlu çalışılmıştır.
Yelek amacıyla ideal ip seçimi
İp ve elinize ideal tığ seçimi
Yapılışı: İlk olarak ön kısım amacıyla zincir çekerek başlayalım ipi iki kat yaparak zincir çekiyoruz. Kenar ayrıntıyı beş trabzan uyguluyoruz. İki zincir atlayıp üçüncü zincir amacıylae beş kez aynı noktaya trabzan uyguluyoruz. Yelpaze modelini oluşturuyoruz. Ara zinciri elinize göre ayarlayarak yelpaze modelini sıra sonuna kadar uygulayalım, son kısımda kıyı trabzanı uyguluyoruz. Ön kısımda on yelpaze modeli kurulmuştur.
Devamında ilmek kaydırma tekniği ile tüm yelpaze modellerin üstüne batarak sıra başına geliyoruz. Tekrar aynı modeli kurarak devam ediyoruz. Kendini yineleyen modeldir. Yaka kesimi ve kol kesimi amacıyla ayrıntılı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ