Tığ İşi Bebek Yelek Anlatımlı

  • 02 Şubat 2019
  • 3.192 kez görüntülendi.
Tığ İşi Bebek Yelek Anlatımlı

Tığ İşi Bebek Yelek Anlatımlı
Tığ işi yeni ve çok güzel çocuk yelek örneği ile yapılış anlatımla siz örgü sevenlere düşünce olsun istedim.
Değişik ve çok güzel bir tığ işi bu yelek olarak da görseli harika sizinde beğeneceğini düşündüm ve yapılışını da video anlatımını paylaştım.
Ben bu örgü tığ işi bu kadar güzel olarak görmedim sizlere sunayım istedim yapılışı farklı bir çocuk yeleği sizler hem kız bebeklere hemde erkek bebeklere yapabilirsiniz ve hem de bebek battaniye olarak da kullanabilmeniz mümkün bu örneği.
Sizler şayet farklı model olarak bakmak dilerseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Arkadaşlar bize bu güzel tığ işi çocuk yelek modelin ile anlatımını hazırlayıp yayınlayan ören hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim.
Evet arkadaşlar şayet farklı ve güzel modellerden haberim olsun dilerseniz şayet takip etmenizi tavsiye ederim yeni ve güzel modeller paylaşıp düşünce verdiğimi düşünüyorum sizlerde yorumlardan yorum yaparak bilgilendirebilirsiniz.
Sevgili örgü sevenler bu güzel tığ işi yelek nasıl yapılırla alakalı bulguyu anlatımlı video izleyerek yapabileceğinizi düşünerek sayı ya da şu ip bu tarz örülür gibi yorum gerçekleştirme istemedim şayet gerçekleştirmekten zorlanırsanız tabi ki sizlere yardımcı olurum yardımcı olmak amacıyla buradayım.
Şimdi gerçekleştirme isteyen arkadaşlara şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ