Örgü Modelleri

Baglamali Kuşaklar Örgü Modeli Yapılışı

Baglamali Kuşaklar Örgü Modeli Yapılışı
Kadınlar amacıyla örgü ile şal, yelek, süveter gibi kıyafetler yapılabilmektedir. Şimdi bu örgülerde sarfedilen bir örgü deseninin anlatımını sizinle paylaşıyoruz.
Örgücü kadınlar doğrulusunda şal, yelek, süveter, patik, kazak, atkı bere ve bluz gibi kıyafetler örülebiliyor. Bu kıyafetlerde sarfedilen örgü teknikleri de gerektiğince fazladır. Bağlamı kUşaklar adlı örgü desenleri de bu gibi örgülerde sarfedilen bir örgü motifidir. Birbirine geçmeli şekilde görünen örgü motiflerinin her biri modele ayrı bir güzellik katıyor. İsteyenin yelek isteyenin ise süveter örebileceği örgü modelinin nasıl yapıldığını sizler de öğrenmek ister misiniz? Unutmayın örgü motiflerinin nasıl yapıldığını bilmeden örgüye başlamak mantıklı değildir. İlk olarak kıyafeti örmeye başlamadan hangi motifi kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Ardından ise lastik örerek ve örmeden direk başlayabilirsiniz.
Bağlamalı KUşaklar Örgü Modeli
Bağlamalı kUşaklar örgü modelindeki desenlerin yapımı alttaki videoda. Motiflerin nasıl yapıldığı ve şişin nasıl kullanıldığı gibi birtakım verilere videodan ulaşabilirsiniz. Bu örgü modeli ile bayanlara kazaklar, süveterler ve yelekler örebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu