Kabartmalı Yeni Örgü Modeli Yapılışı

  • 09 Ağustos 2019
  • 2.032 kez görüntülendi.
Kabartmalı Yeni Örgü Modeli Yapılışı

Kabartmalı Yeni Örgü Modeli Yapılışı
Sezonun en beğenilen rengi ile yapılan kabartmalı örgü modeli yapılışı. Modeli yazlık örgüler örebileceğiniz gibi sayısız birçok örgü çeşitlerinde kullanabililirsiniz.
Örgü çoğu kadının ev uğraşıdır. Kadınlar örgü örerek günlük hayatın gerilimini atarlar. Kadınlar bir araya gelerek birbirleri ile farklı örgü modelleri alış verişi yaparak değişik örgü modelleri elde ederler. Birçok kadın evinde örgü işi yaparak maddi kazanç sağlıyor. Ayrıca bir birinden hoş örgüler ile hediyelik eşyalar hazırlıyorlar. Günümüz de internet çağının ilerlemesiyle beraber çoğu modelin yapılışını internetten bulabilirsin İz. Ayrıca örgü örme konusu ile ilgili yetenekli kişilerin çekmiş olduğu videoları internet ortamından izleyerek örgü modellerini öğrene bilirsiniz. Çeşitli örgüler deneyerek farklı modeller çıkarabilirsiniz.
Kabartmalı Yeni Örgü Modeli
Çevrenizde bir bebek doğsun hemen bir şeyler hediye etmek isteriz. En hoş hediye kendi el emeğiniz ile ördüğünüz bebek örgüleri olacaktır. Mis kokulu bu yavrularımıza kışın soğuk günlerinde onu sıcacık tutması için bu örgüler harika bir hediye olacaktır. Bebek için öreceğiniz bu örgüleri bebeklerin titiz tenine makul “bebe yünleri” ile örmeniz gerekiyor. Bu sayede yumuşacık ve bebeğin cildine ahenk sağlayan bir iple örgü örmüş olacaksınız. Bebek için, bebek yeleği, bebek battaniyesi, bebek bere ve eldiveni, bebek taçları, bebek elbiseleri, bebek etekleri örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz bu örgüleri minik çiçekler, inciler, çeşitli figürler ile süsleye bilir siniz. Bebeğin cinsiyetine göre ip rengi seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için oyuncak yapabilirsiniz. Örgü ayıcık, örgü tavşan, örgü bebekler yapabilir çocuğunuz için daha sağlıklı bir oyuncak yapmış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ