Ayça Kız Bebek Elbise Yapımı

  • 22 Eylül 2020
  • 4.145 kez görüntülendi.
Ayça Kız Bebek Elbise Yapımı

Ayça Kız Bebek Elbise Yapımı
Örgü bebek elbiseleri arasında en hoşumuza giden modellerden biri doğrusunu söylemek gerek görülürse üstü örgü elbise olarak geliştirilmiş elbiseler. Bu örgü robalı kız çocuk elbisesi modellerine bakmaya doyamıyoruz;
Bebek elbisesi örmek başlı başına güzel bir iştir, neticeler da ne cicidir. Örgü şiş işi bebek elbisesi modelleri arıyorsanız alttaki sayfalarda bulacağınıza eminiz.
kız bebek elbise örgüsü anlatacağım bu sefer minikler amacıyla. Kız çocuklar, bebekler amacıyla bu örgü bebek elbise gerektiğince şık ve kullanımı basit oluyor. Boyunu daha kısa tutarak örgü süveter olarak da tasarlayabilirsiniz. Biz tatlı bir örgü bebek elbisesi olarak yapalım. Gelelim.
Malzemeler
2 yumak 315 metre ip
4 adet düğme
3 numara misinalı şiş
3.5 numara şiş
Süslemek için 4 tane çiçek
Elbisem 1.5 / 2 yaşa uygun olup mevsimlik bir elbisedir. Roba kısmı sade , etek kısmında Kedi Patisi modeli kullanılmıştır.
Tam manasıyla Eriş Pembe & Peri Örgü Evi türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve üstünde ki desenleri en az benim kadar çok beğeneceğinizi ön görü ettiğim bu Bebek Elbise Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ