3 Aylık Bebek Yelek Yapımı

  • 01 Aralık 2017
  • 4.862 kez görüntülendi.
3 Aylık Bebek Yelek Yapımı

3 Aylık Bebek Yelek Yapımı
Sürekli olarak kadınların örmekten vazgeçemedikleri örgü bebek yelekleri değişik modeller içersinde kendisini her vakit öne çıkartmayı başarıyor. Genellikle kız çocukları amacıyla örülen yelekler harika modeller ve aksesuarlar ile birlikte kusursuz bir görüntü sağlıyor. Her vakit, her şartta ve her koşulda annelerin vazgeçilmezi olan bebek yelekleri gün geçtikçe daha çok model meydana çıkartmada da bizlere yardımcı oluyor. Düz ya da çok ayrıntılı motifler arasından size en ideal modeli seçerek harika yelekler örmeye başlayabilirsiniz.
Yelek örmek amacıyla illa ki çok zor desenler seçmek mecburiyetinde değilsiniz. Sitemizdeki makalelerde bunu size her vakit tavsiye ediyoruz. Düz bir modeli alıp harika bir yelek durumuna getirmek çok kolay. Bu örneğimizde de bu bahsetmiş olduğumuz teknik amacıyla harika bir yol keşfedeceksiniz. Yine düz bir modeli bir kaç kesim ve katlama yöntemi ile çok şık bir yelek durumuna getirip, kız bebekler amacıyla değişik ve çağdaş bebek yelekleri amacıyla güzel işler örebileceksiniz.
76 ilmek başlanır. 8 diş haroşa örülür. Daha sonra her iki başta 14 ilmek artırılır. 25 ilmek örülür. 1 ilmek artırılır. 1 ilmek haroşa örülür 1 ilmek artırılır. 14 ilmek haroşa örülür. 1 ilmek artırılır. 1 ilmek haroşa örülür. 1 ilmek artırılır.14 ilmek haroşa örülür. 1 ilmek artırılır. 1 ilmek haroşa örülür. 1 ilmek artırılır.25 ilmek örülür.bu şekilde 19 artırma gerçekleştirdikten sonra 5 diş haroşa örülür. Kollar kesilir. Kol altlarında 8 ilmek artırılır.örnek kurularak örmeğe devam edilir. Önce 8 kez her burgu yapılırken 1’er ilmek artırılır.daha sonra 3 kez 3 burgu sonucunda 1’er ilmek artırılır,
kaynak http://hdilmenulusoy.blogspot.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ