Örgü Modelleri

Saç Örgülü Erkek Bebek Yeleği Yapımı

Saç Örgülü Erkek Bebek Yeleği Yapımı
Erkek bebekler amacıyla çok güzel bir yelek örneği hazırladık. Örgü yelek modelleri erkek bebekler amacıyla istediğiniz renklerle örebilirsiniz. Bebek yeleklerinin en güzel misalleri, en anlaşılır tarifleri hazırlamaya çalışıyoruz. Torunlarınıza, yeğenlerinize, oğullarınıza keyifle öreceğiniz modeller hazırlıyoruz. Eğer çocuklarınıza yelek değil de süveter örmek dilerseniz süveter modelleri tariflerimiz de var. Örneğin en son çocuk süveter örneği anlatımlı modeli paylaşmıştık. Kız ve erkek bebekleriniz amacıyla örebilirsiniz. Hırkalar, battaniyeler, atkılar, bereler… Ne ararsanız var. Hepsi tek başlık altında toplandı. Bu modellerin hepsine bebek örgü modellerinden ulaşabilirsiniz. Şiş ile tığ ile çoğu anlatımlı numune var. Şimdi o misaller arasına tekrar şiş örgü modelleri ile yapılmış harika bir numune daha ekliyoruz. İpler, şişler hazırmı başlıyoruz.
Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı
Örgü yelek modelleri erkek bebekler amacıyla yapılmış bir model. Saç örgü modelini erkek bebek örgülerinde çok kullanılıyor. Ve tekrar haraşo örgü modeli, düz örgü ve ters örgüyü de kullanıyoruz numunete. Aynı sayıları dilerseniz değişik model kullanarak yelek olarak örüp kullanabilirsiniz.
Yeleğin ön kısımları amacıyla 41 ilmek atarak başlıyoruz. Önlerin kol kısmına gelince 6 ilmek kesiyoruz. Yakada kesme işlemlerini unutmuyoruz. Yaka amacıyla ön sırada 1 er ilmek kesiyoruz. Önden 2 parça örüyoruz. Arka amacıyla ise 67 ilmek atıyoruz. Kol altında tekrar 6 şar ilmek kesiliyor sağ ve soldan. Kalan kısımları ve detayları videodan inceleyebilirsiniz. İp olarak bebek yünü kullanabilirsiniz. Ve şiş olarak 3,5 – 4 mm şişler kullanabilirsiniz.
Saç Örgülü Erkek Bebek Yeleği Yapımı
İki değişik renk uygulamasını fotoğraflarda görebilirsiniz. Çok şık bir yelek. Şimdi baştan sona anlatımını videoda görelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu